تبلیغات
محصولات فروشگاه اینترنتی ایران بازار www.iran-bazar.biz - داروی تسکین درد بدن بصورت موضعی و سریع (روغن شترمرغ)

تجربه یک خرید ارزان و مطمئن را در فروشگاه ما داشته باشید

داروی تسکین درد بدن بصورت موضعی و سریع (روغن شترمرغ)

تاریخ:یکشنبه 1391/11/8-01:15 ب.ظ

نام محصول: روغن ضد درد فوری شترمرغ اصل
قیمت: 35,000 تومان
این محصول معجزه گر با ترکیب روغن خالص شترمرغ - روغن زیتون - روغن گیاه اکالیپتوس و چندین روغن گیاهی مخصوص دارای عوامل ضد التهاب بسیار سریع است و فقط در چند دقیقه اثر خود را گذاشته و شما را از درد مفصلی عضلانی یا گرفتگی های کمر دیسک و سیاتیک رهایی میبخشد.
سرعت جذب حیرت آور آن باعث میشود پس از چند دقیقه هیچ بو و اثری بعداز استفاده آن مشاهده نشود.
مقدار خلوص این کرم به اندازه ای است که برای رفع درد فقط مقدار کمی از این محصول به موضع مالیده میشود... پس محصولی مقرون به صرفه میباشد.

توجه!! توجه!!!
این محصول را فقط از نمایندگی خود در ایران تهیه کنید برای ورود به نمایندگی فروش محصول(فروشگاه ایران بازار
) کلیک کنید

برای خرید این محصول از نمایندگی فروش کلیک کنیدترکیبات گیاهی و روغن شتر مرغ با هم سینرژیست عمل کرده و اثرات هم را تقویت میکند. کورتونهای طبیعی موجود دراین کرم بسیار سریع به محلهای اسیب دیده و دردناک وارد شده و در سریعترین زمان ممکن باعث رفع التهاب و درد از موضع میشود. چون سرعت تاثیرگذاری فوق العاده ای دارد، به تمام ورزشکارانی که دچار اسیب دیدگی میشوند توصیه میکنیم از این محصول استفاده کنند.
غالب محصولات مشابه فقط جنبه تسکین موقت دارند و نمیتوانند در مراحل بهبود کمک خاصی ایجاد کنند ولی این روغن به دلیل وجود کورتون جنبه التیام بخشی توام با بهبود موضع و جنبه درمانی دارد.

برخی از امکانات و قابلیتها:

  • سرعت جذب حیرت آور مقرون به صرفه
  • پس از چند دقیقه هیچ بو و اثری بعداز استفاده آن مشاهده نشود
  • در سریعترین زمان ممکن باعث رفع التهاب و درد از موضع میشود
  • رهایی سریع از درد مفصلی عضلانی یا گرفتگی های کمر
  • بهترین گزینه برای تمام ورزشکاران

راهنمای خرید :
برای خرید محصول ابتدا روی دکمه خرید پستی کلیک کنید سپس با وارد شدن به فروشگاه اصلی ما , فرم سفارش محصول را تکمیل کنید ( توجه داشته باشید شماره تماس خود را صحیح وارد کنید ).بعد از ثبت سفارش , با شما تماس خواهیم گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان خواهیم گذاشت.


برچسبها:خرید کرم ضد درد بدن,خرید روغن ضد درد فوری,خرید داروی ضد درد,تسکین فوری درد بدن,مسکن فوری درد بدن,راههای رفع درد های بدن,از بین بردن دردهای بدن,مسکن قوی و فوری بدن,روغن گیاهی ضد درد بدن,رفع درد های شدید بدن,خرید کرم تسکین درد,خرید روغن تسکین درد,خرید مسکن درد کمر,

نوع مطلب : پزشکی و سلامتی 
دنبالک ها: فروشگاه اینترنتی ایران بازار  فروشگاه اینترنتی ایران بازار شعبه 2